Versenyeredmények

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

2018/2019. tanév
2016/2017. tanév


X. Országos Fuvola-duó Verseny


A 2017. április 7 és 9. között Balassagyarmaton megrendezett X. Országos Fuvola-duó Verseny trió kategóriájában a Cziczó Annadóra, Németh Flóra és Szücs Ábel Csombor alkotta trió Különdíjban részesült. Felkészítő tanáruk Marosné Kovács Tünde volt.

Diák-tanár kategóriájában Keszei Johanna és Kovács Katalin I. helyezést ért el; Kovács Katalin kollégánk Felkészítő tanári díjban is részesült.


Éneklő Ifjúság


A 2017. április 27-én megrendezett Éneklő Ifjúság intézményünk két kórusa (Bartók Gyermekkar - Haui Lóránt, Richter János Vegyeskar - Gödölle PéternéArany diplomával minősült és elnyerte az Év Kórusa címet.  Nagy Szilárdiskolánk 7. osztályos tanulója, különdíjat kapott a magas színvonalú zongorakíséretért (felkészítő tanára Márton Orsolya volt).


IX. Országos Továbbképzős Verseny

A 2017. március 30 és 31. között Szentendrén megrendezett IX. Országos Továbbképzős Versenyen Keszei Johanna, iskolánk fuvolista növendéke kiemelt különdíjban részesült. Felkészítő tanára Kovács Katalin, zongorakísérője Csaby Csaba volt.


2015/2016 tanév

Julius von Beliczay Zenei Verseny

A 2016. június 7-ikén Szlovákiában megrendezett Nemzetközi Julius von Beliczay Zenei Versenyen hegedű kategóriában Leczky Sebastian, iskolánk 8. osztályos tanulója arany fokozatot kapott. Felkészítő tanára Baranyai István, zongorakísérője Csaby Csaba volt.


Zeneművészeti Szakközépiskolák IX. Országos Énekkari Versenye


A 2016 március 12-én Veszprémben megrendezett Zeneművészeti Szakközépiskolák IX. Országos Énekkari Versenyen iskolánk kórusa, a Richter János Vegyeskar 2. helyezést ért el. Felkészítő karnagyuk Molnár Gabriella tanárnő volt.
 

2014/2015 tanév


XIII. Sistrum Regionális Versenyek


A 2015. február 11-én Szombathelyen megrendezett hegedűversenyen Sashegyi Benjámin és Leczky Sebastian arany fokozatot értek el. Felkészítő tanáruk Molnárné Svikruha Márta és Baranyai István, zongorakísérőjük Yagi Maki volt.


Nemzetközi Fuvolaverseny


A 2015. január 31. és február 1. között Budapesten megrendezett Nemzetközi Fuvolaversenyen Nagyfi Noémi az 1. korcsoportban első, Wendler Enikő a 2. korcsoportban második helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Marosné Kovács Tünde, zongorakísérőjük Csaby Csaba volt.


V. Rézfúvós Találkozó és Minősítő Verseny


2014. november 26-án a Jánossomorjai Alapfokú Művészeti Iskola által szervezett V. Rézfúvós Találkozó és Minősítő Versenyen Szabó Balázsiskolánk zeneiskolai tagozatának kürt szakos tanulója arany fokozatot ért el. Felkészítő tanárai Molnár Gergely és Molnár Gyula, zongorakísérője Yagi Maki volt.2013/2014 tanév

IX. Országos Fuvoladuó és Kisegyüttes Verseny

A 2014. május 9. és 11. között Balassagyarmaton megrendezett IX. Országos Fuvoladuó és Kisegyüttes Versenyen Nagyfi Noémi és Wendler Enikő a IV. korcsoportban 2. díjat, Wendler Enikő, Szász Hanna és Oross Kata a trió kategóriában 1. díjat nyertek. Felkészítő tanáruk: Marosné Kovács Tünde tanári különdíjat kapott.


Éneklő Ifjúság Kórustalálkozó


2014. április 10-ikén az iskola Richter János Vegyeskara Arany diplomával minősült és elnyerte az Év Kórusa díjat. Vezényelt: Molnár Gabriella.


IV. Országos Zathureczky Ede Zeneiskolai Hegedűverseny


A 2014. április 8-ikán Budapesten megrendezett IV. Országos Zathureczky Ede Zeneiskolai Hegedűversenyen Járóka Sándor (6. o.) 3. díjat kapott,Vörös Brendon (5. o.) elnyerte a zsűri különdíját, a magyar mű előadásáért pedig mindketten jutalomban részesültek. Felkészítő tanáruk BaranyaiIstván, zongorakísérőjük Csaby Csaba volt.


Sistrum Regionális Versenyek


A 2014. április 7-ikén Szombathelyen megrendezett Sistrum Regionális Versenyek kamarazene kategóriájában a Nagyfi Noémi - Szücs Ábel duó ezüst fokozatot, a Gyarmathy Andrea, Oross Kata, Sebő Kata és Wendler Enikő alkotta kvintett pedig nívódíjat kapott, felkészítő tanáruk Marosné Kovács Tünde volt.


XIV. Országos Koncz János Hegedűverseny


A Szombathelyen 2013. november 21. és 24. között megrendezett XIV. Országos Koncz János Hegedűversenyen Járóka Sándor (6. o.) 3. helyezést ért el. Felkészítő tanára Baranyai István, zongorakísérője Csaby Csaba volt.


2012/2013 tanév


X. Országos Zeneiskolai Orgonaverseny


A 2013. április 19. és 21. között Salgótarjánban megrendezett X. Országos Zeneiskolai Orgonaverseny II. korcsoportjában Giczi Balázs 3. helyezést ért el. Felkészítő tanára, Alföldy-Boruss Csilla tanári különdíjban részesült.


Sistrum Regionális Klarinétverseny

A 2013. március 19-én Szombathelyen megrendezett Sistrum Regionális Klarinétversenyen Karikás Dávid (első korcsoport 1. o. klarinét) arany, Ott Rozi Kata (második korcsoport 2. o. klarinét) és Katavics Anna Rebeka (harmadik korcsoport 3. o. szaxofon) pedig ezüst fokozatban részesült. Felkészítő tanáruk Szabó-Rajczi Katalin, zongorakísérőjük Jáger Zsanett volt.


Sistrum Regionális Hegedűverseny

A 2013. február 19-én Szombathelyen megrendezett Sistrum Regionális Hegedűversenyen Leczky Sebastian és Járóka Sándor arany fokozatban,Vörös Brendon pedig nívódíjban részesült. Felkészítő tanáruk Molnárné Svikruha Márta és Baranyai István, zongorakísérőjük Csaby Csaba volt.


XI. Sistrum Regionális Fuvolaverseny

A 2013. március 1-jén Szombathelyen megrendezett XI. Sistrum Regionális Fuvolaversenyen Wendler Enikő nívódíjat, Dobra Réka aranyérmet, Furák Petra és László Annamária ezüstérmet kapott. Felkészítő tanáruk Marosné Kovács Tünde és Czillahó Katalin, zongorakísérőjük Csaby Csaba és Kiss Szabó Viktória volt.
2011/2012 tanév


Sistrum Regionális Hegedűverseny


A 2012. március 6-án Szombathelyen megrendezett Sistrum Regionális Hegedűversenyen Baji Anna, Járóka Sándor és Vörös Brendon nívódíjat kaptak. Felkészítő tanáruk Baranyai István, zongorakísérőjük Csaby Csaba volt.


XII. Országos gitárverseny Vácon


A 2012. március 23. és 25. között Vácon megrendezett XII. Országos gitárversenyen Pusztai Gábor III. helyezést ért el. Felkészítő tanára Erdő-Schaffer Rita volt.