Sportversenyek

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

Április-május - Kiváló eredmények születtek a sport területén is. A Diákolimpia mezei futás országos döntőjében Lendvai Luca harmadik, Zatykó Luca hatodik, Bakó Réka tizennegyedik helyezést ért el. A Diákolimpia atlétika országos pályabajnokságon 1500 méteren Lendvai Luca második, Zatykó Luca  600 méteren hatodik helyezést ért el. A Diákolimpia atlétika városi pályabajnokságon a Gasztonyi Ábel, Nyulasi Lajos, Végh Soma, Márk Milán alkotta csapat második helyezést ért el. A Diákolimpia mezei futás megyei versenyén a Gasztonyi Ábel, Nyulasi Lajos Márk Milán, Végh Soma alkotta csapat harmadik helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Sándor Attiláné volt.

A Diákolimpia úszás megyei döntőjén a II. korcsoportban Bakó Réka 50 m gyorson egyéni második, Ziegler Tirzusz 50 m mellen egyéni 9. helyezést ért el, csapatban a 4x50 m gyorsváltóban az első helyet szerezte meg a Bakó Réka, Blaga Fiona, Csató Dalma, Horváth Ágnes alkotta csapat.

A Diákolimpia úszás megyei döntőjén a III. korcsoportban egyéni első helyezést ért el Kovács Dóra 50 m mellen. A 4x50 m gyorsváltó csapat ("A": Baranyai Zoé, Horváth Zsófia, Komonyi Nóra és Ziegler Tirza; "B": Kovács Dóra, Nagyfi Noémi, Sipos Dorina és Zatykó Luca)  szintén első helyezett lett, és mindkét csapat bejutott az országos döntőbe, ahol nagyon szépen szerepelt. Szeretettel gratulálunk minden versenyzőnek és felkészítőiknek, akik ezekhez a szép eredményekhez hozzásegítették őket!